Kurucu ve Senaristlerimiz

CAVİDAN BALCI
Senaryo Dr. / Söz yazarı
Türk; TV, sinema, müzik dünyasına üstün kalitede Senaryo ve Şarkı sözleri ile üstün katkılarda bulunmuştur. Atmission scenario group ile çalışmaya başladığında artık tüm dünyaya senaryo yazan ve birçok yazılmış senaryolara doktorluk yapan kıymetli sanatçımızdır.

atmission scenario group/Gn.Bşk.

Cavidan Balcı'nın 'İKİ YABANCI' Kitabını alınız.

EmailFacebookInstagram
Ş.Talat ÖZPOLAT
Senaryo Dr. / Yönetmen
Abdulhamid Han film ve dizi filminin ilk yazarı ve tasarımcısıdır.İstihbarat içerikli filmlerin senaryo ekibinde yazmıştır. Atmission scenario group'un kurucusudur. Son dönemlerde aldığı yönetmenlik eğitimi ile azalan vaktini Senaryo doktorluğu ve yönetmenlik yaparak geçiren sanatçımızdır.

atmission scenario group/Gn.Bşk.Yrd.

Talat Özpolat'ın 'EL İSRA' Kitabını alınız.
Emailfacebook
Canan ŞAKAR
Senarist / Yazar
Lisansını Türk Dili ve Edebiyat öğretmeni. Üniversiteye hazırlık konulu üç eğitim kitabı yayımladı. Kurgu yazarlığı konusunda senaryo yazmaya devam etti. Kendini “Birbirine zıt dünyalar kurarak dengede durmaya çalışan biriyim.” şeklinde niteliyor. Ancak yetkinliğini bilim-kurgu ve fantastik hikâye yazımı konusunda ilerletmekte olan sanatçımızdır.

atmission scenario group/Senarist

Canan Şakar'ın 'ÜNİVERSİTEYE HAZIRIM' Kitabını alınız.

Canan Şakar'ın 'KAFADAR' Kitabını alınız.

Canan Şakar'ın 'KAFADAR PARAGRAF' Kitabını alınız.

emailFacebookInstagram
Nazim YAŞAR
Senarist / Yazar
Rahman’ın nasip ettiği kadar kalem oynatan, erken yaşta bir deli cesareti ile iki tarihi roman yayımlayan ancak deliliğinden bir şey kaybetmeyen bir müverrih.Tarihi öğreten değil yaşatmayı seven ve bunun da iyi bir senaristlik yetisi ile mümkün olacağı kanısına varmış bir kelamcı. Kusursuz kurguyu arama peşinde koşan ve unutulan kahramanları gün yüzüne çıkarma gayesinde olan bir sanatçımız.

atmission scenario group/Senarist

Nazım Yaşar'ın 'İKİ SELA ARASI' Kitabını alınız

Nazım Yaşar'ın 'SERDENGEÇTİ' Kitabını alınız

email.FacebookInstagram
Ahmet ŞAHİN
Senarist / Yazar
Kaç yaşında olduğunu gerçek anlamda bilemiyoruz. Bildiğimiz tek şey Ahmet Ali Şahin atmission scenario group içindeki tek 46 raporlu yazarımızdır. Özellikle gelecek düşünmek, yazmak tamda onun işidir. Aynı zamanda şarkı sözleri yazar.

atmission scenario group/Yazar/Senarist

Aslıhan GÖKBULUT
Senarist
Üniversitede felsefe ve psikoloji okudu ama gönlü her zaman edebiyatta ve yazmaktaydı. Gazetecilik, dergicilik ve senaristlik gibi farklı yazın türlerini denedi ama en çok senaristliği sevdi. Halen eğitimci olarak da çalışmaya devam eden yazarımız yazının her türünde ben varım diyor.

atmission scenario group/Senarist

emailFacebook